Добавить в избранное    Сделать стартовой   Обратная связь   Мобильная версия сайта
         


Войти | Регистрация
       
Главная
» Новости
» Новороссия
» Православие
» Казачество
» Политика
» Экуменизм
» Ювенальная юстиция
» Крестный ход
» Общество
» История
» Сетевая глобализация
» За царя!
» Армия и флот
» НАТО - нет!
» Здоровье
» Выживание
» Книги, фильмы
» Карта сайта
» Полезные сайты
» Юридические документы
Публикации
Публикации
Публикации
Публикации

   
   


Память народа - крупнейший в мире интернет–портал подлинных документов о Второй мировой войне


Под Державным Покровом Пречистой

Спрут. реж. Галина Царева

Святой батюшка Иона. Фильм 2 - Духовный отец

Святой батюшка Иона. Фильм 1 - Путь к Богу

Времена Донбасса. Сара Реджинелла. HD. РУССКИЙ ПЕРЕВОД

Автокефалия - за и против

Гении и Злодеи уходящей Эпохи

Новый мировой порядок и ювеналка в России

Oткуда идут деньги


материалы для канонизации А.В. Суворова
Обращение по поводу персональных данных
 
Президенту України,
01220 м. Київ, вул. Банківська, 11

від___________________________________________
адреса________________________________________
________________________________________

Шановний Віктор Федорович!

Ми, віруючі Української Православної Церкви Московського Патріархата, занепокоєні глобалізаційними процесами, що відбуваються в усьому світі і на нашій Святій Русі. По словам Святішого Патріарха Московського и всія Русі Кирилла, сказаним ним 23 квітня 2011 року в Велику Суботу в храмі святителя Николая на Берсенівці: «То, что глобализм - путь, ведущий к антихристу, сомнений не вызывает». В своему зверненні до влади від 17.03.2010 р. Блаженіший Митрополит Владимир попереджає, що: «внедряя кодификацию людей с момента рождения и единственный унифицированный документ личности - электронную карточку, государство фактически санкционирует электронную слежку и тотальный контроль во всех областях жизни человека. Никто не может гарантировать, что электронная система контроля над человеком и полная зависимость человека от нее, не будет использоваться для влияния на человека с целью духовного, идеологического, политического и экономического ее манипулирования. При таких обстоятельствах человек теряет Богом дарованную свободу...».

Ми щиро вдячні Вам за ту громадянську мужність, яку Ви проявили, застосувавши право вето до Закону України № 8507 «Про документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України» і запропонувавши Верховній Раді України відхилити цей антинародний і антидержавний закон. Накладаючи вето на даний закон, Ви вказали, що його не може бути підписано, оскільки закон несе загрозу порушень конституційних прав громадян та гарантій цих прав, загальновизнаних прав особи, засадничих підвалин існування демократичної правової держави, якою є Україна та не забезпечує безпеку громадян.

Однак, як нами вже неодноразово наголошувалось, система електронного тотального контролю в першу чергу побудована на присвоєнні кожній людині цифрових ідентифікаторів (незалежно від назви - ідентифікаційних номерів, реєстраційних номерів облікової картки і т.п.) та створення єдиної електронної бази даних.

На сьогодні в нашій державі ці дві складові системи електронного тотального контролю «успішно» вводяться Податковим кодексом України та іншими законами, зокрема, Законом України №2297-VІ від 01.06.2010р. «Про захист персональних даних» та Законом України N2438-VI від 06.07.2010р. «Про ратифікацію Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних».

На наші неодноразові звернення до Вас, до народних депутатів щодо внесення відповідних змін до Податкового кодексу України, які б зберегли право православних громадян на раніше установлену форму обліку (що діяла до 22.12.1994 р.) по прізвищу, імені, по батькові на паперових носіях без внесення інформації в електронний Держреєстр, наданого Законом України від 22 грудня 1994 р. № 320/94 ВР "Про державний реєстр фізичних осіб - платників податків і інших обов'язкових платежів" до теперішнього часу не вирішено.

Відміна Податковим кодексом вказаного права порушує статтю 22 Конституції України, в якій зазначається, що конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані, а також при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Законом «Про захист персональних даних» передбачено обов'язкове внесення інформації про особу (персональних даних) в електронні бази даних. Цей Закон, прийнятий нібито для захисту громадян від незаконного збору інформації про них, а насправді сам порушує ст. 32 Конституції України, згідно якої не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Президентом України два рази - 07.04.2006 р. та 30.01.2007 р. - було накладено вето на цей Закон як такий, що порушує ст. 32 Конституції, після чого в Закон внесли доповнення про необхідність надання громадянином згоди на збір інформації про себе та обробку своїх персональних даних. Однак ст. 32 Конституції все рівно порушується, оскільки Закон «Про захист персональних даних» вимагає від громадянина надання згоди на включення інформації про нього в електронні бази даних, від чого громадянин не може відмовитись, так як Законом не передбачено механізму реалізації права на незгоду на обробку свої персональних даних. Таким чином, Закон змушує громадянина давати згоду на збір і обробку інформації про себе, на які він не погоджується, тобто змушує громадянина відмовлятись від свого конституційного права, гарантованого ст. 32 Конституції.

Про це свідчать теперішні факти: від усіх громадян за місцем роботи або навчання, а у школах - від батьків за своїх дітей, вимагається подання заяви про згоду на збір та обробку персональних даних, що є грубим порушенням конституційних прав. До тих громадян, які не дають згоди на збір та обробку своїх персональних даних, застосовуються різні утиски: загрожують звільненням з роботи, відрахуванням з навчального закладу, відмовою у прийнятті на роботу, до навчального закладу, відмовою у наданні медичної допомоги та ін.

Шановний Віктор Федорович, Ви, розуміючи небезпеку прийняття Закону «Про документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України», яким передбачалось збір інформації про громадян та створення єдиної електронної бази даних про громадян, наклали на цей Закон вето, в результаті чого Закон був відмінений. Однак Закон «Про захист персональних даних» також несе в собі загрозу порушень конституційних прав громадян та гарантій цих прав, загальновизнаних прав особи, засадничих підвалин існування демократичної правової держави, якою є Україна та не забезпечує безпеку громадян. Даним Законом передбачено створення Державного реєстру баз персональних даних, який є єдиною державною інформаційною системою збору, накопичення та обробки відомостей про зареєстровані бази персональних даних (ст. 2 Закону), що є основою для об'єднання всіх баз даних в єдину електронну базу даних про громадян в майбутньому.

З такими діями влади ми не можемо погоджуємося, оскільки це є ще одним кроком до створення електронної антихристової системи тотального контролю над людиною, що призведе до знищення нашої держави та перетворення наших громадян на безправних рабів цієї антихристової системи.

Тому в черговий раз просимо Вас - не тільки, як гаранта Конституції прав і свободи громадян, але як віруючого православного християнина, виконати свої президентські та християнські обов'язки перед православним народом, застосувати право законодавчої ініціативи та направити законопроект про внесення змін до Податкового Кодексу України, в якому передбачити основні виважені принципи альтернативного обліку фізичних осіб-платників податків, які забезпечувалися нормами скасованого Закону України «Про Державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів»: право  на раніше установлену форму обліку (що діяла до 22.12.1994 р.) по прізвищу, імені, по батькові на паперових носіях без внесення інформації в електронний Держреєстр, наданого Законом України від 22 грудня 1994 р. № 320/94 ВР «Про державний реєстр фізичних осіб - платників податків і інших обов'язкових платежів».  А також просимо направити законопроект про відміну Закону України «Про захист персональних даних» та про денонсацію Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних, в зв'язку з тим, що положення даних законів суперечить ст. 32 Конституції України.

З повагою Православні християни УПЦ МП
 
Відповідальний за збір підписів Я.М. Пічик
адреса: 90600 м. Рахів, вул. Чапаєва 2, Закарпатска обл., тел. 8 (098) 49 48 119

Скачать: prezidentu-ukrayini-personalni-dani.doc [0 b] (cкачиваний: 11)
 
 
 
 


   
«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

   


Крестный ход под звездой Богородицы (2008г.)МЕЖДУНАРОДНЫЙ КРЕСТНЫЙ ХОД (2009г.)

Loading...
   
Достаточно ли программ, посвященных религиозной проблематике, на ТВ и радио?

Нет
Да
Затрудняюсь ответить

   
Главная страница | RSS | Контакты